Home

Hladce Zapojit se pádlo miloslav novotný šachy Číst podnikání Část

Šachový svaz České republiky » Fotogalerie

Šachový svaz České republiky » Skončilo mistrovství ČR seniorů v Rychnově  nad Kněžnou
Šachový svaz České republiky » Skončilo mistrovství ČR seniorů v Rychnově nad Kněžnou

Mistrovství Čech v šachu 2019 – kategorie 8 a 10 let « Šachový svaz České  republiky
Mistrovství Čech v šachu 2019 – kategorie 8 a 10 let « Šachový svaz České republiky

Celý svět je na šachovnici. Místo studené války přišly jen její ozvěny -  iDNES.cz
Celý svět je na šachovnici. Místo studené války přišly jen její ozvěny - iDNES.cz

MONITORING ŠACHY ŘÍJEN 2020

Odolali jsme Ústí | 1. Novoborský šachový klub

Mistrovství České republiky družstev starších žáků – Krajský šachový svaz  Vysočina
Mistrovství České republiky družstev starších žáků – Krajský šachový svaz Vysočina

Šachy: Z regionálních týmů vyhrál pouze Broumov - Náchodský deník

Pavel Novotný 🇨🇿 on Twitter: "@MiloslavKepka Je to šikulka. Colle je  super pro děti, zahájení, kde si černý může dělat, co chce. Tady by Koutný  řekl "Podívejte, jak má krásnou tu pěšcovou
Pavel Novotný 🇨🇿 on Twitter: "@MiloslavKepka Je to šikulka. Colle je super pro děti, zahájení, kde si černý může dělat, co chce. Tady by Koutný řekl "Podívejte, jak má krásnou tu pěšcovou

Devět let šachu v třemešenské škole, Královédvorsko

Zájem o Mezinárodní den šachu v Pardubicích i Liberci byl veliký – Tipsport  Sportuj s námi!
Zájem o Mezinárodní den šachu v Pardubicích i Liberci byl veliký – Tipsport Sportuj s námi!

Vráž u Písku je známá teplotními rekordy a lázněmi. Můžete tu také hrát  obří šachy | České Budějovice
Vráž u Písku je známá teplotními rekordy a lázněmi. Můžete tu také hrát obří šachy | České Budějovice

OP škol Havlíčkobrodska 2022 – výsledky – Krajský šachový svaz Vysočina

8. kolo Krajské a regionální soutěže SŠSČerná neděle « Šachklub Města  Dobrovice