Home

Pustý lůžkoviny zahájení běh na lyžích žen 2018 nováková zpráva noha Před tebou

První zlato pro Švédsko. Ženský skiatlon vyhrála Kallaová, Nováková  skončila 28. | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
První zlato pro Švédsko. Ženský skiatlon vyhrála Kallaová, Nováková skončila 28. | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Běžci na lyžích před sezonou. Bez Razýmové, i tak ale věří v úspěch -  iDNES.cz
Běžci na lyžích před sezonou. Bez Razýmové, i tak ale věří v úspěch - iDNES.cz

Mistry světa ve sprintu jsou Sundlingová a Klaebo. Čeští běžci na lyžích  skončili ve čtvrtfinále | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Mistry světa ve sprintu jsou Sundlingová a Klaebo. Čeští běžci na lyžích skončili ve čtvrtfinále | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Janatová a Novák chtějí při absenci Razýmové uspět i ve společném sprintu –  ČT sport – Česká televize
Janatová a Novák chtějí při absenci Razýmové uspět i ve společném sprintu – ČT sport – Česká televize

Lyžařka Nováková vydřela první "velkou" medaili. Má bronz z MS do 23 let -  Deník.cz
Lyžařka Nováková vydřela první "velkou" medaili. Má bronz z MS do 23 let - Deník.cz

Razýmová byla 19. na desítce v Otepää, vyhráli Johaugová a Niskanen -  iDNES.cz
Razýmová byla 19. na desítce v Otepää, vyhráli Johaugová a Niskanen - iDNES.cz

Na desítce se rozdaly čtyři medaile. Nejlepší z Češek je Nováková - iDNES.cz

OPA Cup, Planica: Adéla Nováková bere bronzovou medaili ve sprintu!  Votočková desátá | Běžecké lyžování
OPA Cup, Planica: Adéla Nováková bere bronzovou medaili ve sprintu! Votočková desátá | Běžecké lyžování

Český pohár běžců na lyžích na Božím Daru odstartoval vítězstvím Šellera a  Novákové | Běžecké lyžování
Český pohár běžců na lyžích na Božím Daru odstartoval vítězstvím Šellera a Novákové | Běžecké lyžování

Björgenová dovedla norskou štafetu ke zlatu. Sama má už 13 medailí -  iDNES.cz
Björgenová dovedla norskou štafetu ke zlatu. Sama má už 13 medailí - iDNES.cz

Domácí tituly ze závodů volnou technikou mají Nováková a Rypl - iDNES.cz

Lyžařka Janatová na SP třináctá: Šetřila jsem síly a pak... Novák byl  čtrnáctý | iSport.cz
Lyžařka Janatová na SP třináctá: Šetřila jsem síly a pak... Novák byl čtrnáctý | iSport.cz

Běžkyně na lyžích Beranová se ve sprintu v Beitostölenu probojovala do  finále. Doběhla šestá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžkyně na lyžích Beranová se ve sprintu v Beitostölenu probojovala do finále. Doběhla šestá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Představujeme reprezentanty: Petra Nováková | Běžecké lyžování

Sourozenecký triumf v Lenzerheide! Novákové těsně unikly body - Sport.cz

OPA Cup, Planica: Adéla Nováková s Nelou Půbalovou v nejlepší desítce! |  Běžecké lyžování
OPA Cup, Planica: Adéla Nováková s Nelou Půbalovou v nejlepší desítce! | Běžecké lyžování

Nováková s Janatovou byly ve sprintu na MS sedmé, Novák s Šellerem devátí |  ČeskéNoviny.cz
Nováková s Janatovou byly ve sprintu na MS sedmé, Novák s Šellerem devátí | ČeskéNoviny.cz

Marit Björgenová má rekord olympiády! Získala už sedm zlatých medailí |  iSport.cz
Marit Björgenová má rekord olympiády! Získala už sedm zlatých medailí | iSport.cz

Desítku v Les Rousses ovládl Nor, ale Klaebo to není. Dvě Češky doběhly v  top 20 – ČT sport – Česká televize
Desítku v Les Rousses ovládl Nor, ale Klaebo to není. Dvě Češky doběhly v top 20 – ČT sport – Česká televize

SP Ruka: Obě české běžkyně se ve stíhačce posunuly dopředu. Nováková byla  34., Janatová 39. | Běžecké lyžování
SP Ruka: Obě české běžkyně se ve stíhačce posunuly dopředu. Nováková byla 34., Janatová 39. | Běžecké lyžování

Není to složité Zpustošit přerušit běh na lyžích zoh 2018 čarodějnice drby  plavat
Není to složité Zpustošit přerušit běh na lyžích zoh 2018 čarodějnice drby plavat

Petra Nováková opouští Tour de Ski, důvodem jsou zdravotní problémy |  Běžecké lyžování
Petra Nováková opouští Tour de Ski, důvodem jsou zdravotní problémy | Běžecké lyžování